Tajní agenti a jejich sex mise a zmizelý novinář Peter Sweden.

19. 03. 2019 9:51:01
Dějí se divné věci v životě, dějí se divné věci na Netu a na sociálních sítích. Všimli jste si, že zmizel novinář Peter Sweden?

Když byl Karel Gott mladý, zpíval si, pročpak ta láska bláznivá, proč se mi léta vyhýbá... V dnešní době si občas asi někteří lidé rvou vlasy a říkají si, proč se mi ta láska nevyhnula.

Jak to vypadá jedním z postižených falešnou láskou s tajnou blonďatou policejní agentkou je i Peter Imanuelsen neboli z Twitteru známý jako Peter Sweden https://twitter.com/PeterSweden7

Švédský nezávislý novinář a politický komentátor, který je díky svým svobodným názorům trnem v oku různým skupinám a i policii, která jim slouží. https://www.youtube.com/c/petersweden

Taková hloupost! Někdo si řekne, ale James Bond střídající ženy a využívající je, není jen film. Čučkaří se přes ložnice staletí a staletí. Tedy na polštářích se moc informací nesežene, ale může se k nim následně nějak dostat – třeba prošmejděním bytu nebo, a to hlavně, kompromitující sex může sloužit k vydírání a zastrašování. Vzpomeňme agentku H21 Matu Hari, která vzhledem k prachmizerným výsledkům na poli získávání informací, je vlastně spíš jen takovým symbolem, že v tajných službách se využívají kurtizány. https://splitkova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=570709

Také si můžeme připomenout druhořadého špióna éry minulé Pavla Minaříka, který prý všechny informace získával přes postele žen. Holt cynický svět, ve kterém se vše bere bez skrupulí.

Ovšem za silný tabáček někdo může pokládat práci anglické Metropolitan Police a Association of Chief Police Officers (ACPO). Když se jim na to koncem roku 2010 přišlo, lidi byli překvapení. Oč se jednalo? Řada tajných policistů měla falešnou identitu a jako tito jiní lidé měli za úkol infiltrovat se do sledovaných skupin a navazovat důvěrné a velmi důvěrné vztahy s jejich členy, které policie chtěla sledovat nebo dehonestovat a kriminalizovat. Pokud by osoby nepáchaly žádnou kriminální činnost, měli je k tomu svým chováním vyprovokovat. Tyto tajné osoby měly dokonce od nadřízených zadaný úkol a to sledovaným navrhnout manželství, otcovství dětí a dostávali peníze i na zakupování darů pro dotyčné. Něco se jim zvrtlo a tato hra se provalila. Několik žen se dokonce začalo s pěti falešnými milenci – důstojníky policie i s Metropolitan Police soudit z důvodů psychické újmy, jelikož jimi byly dlouhodobě podváděny v intimním vztahu, který pokládaly za skutečný. Podařilo se 21.10. 2010 i identifikovat jednoho důstojníka Marka Kennedyho (Mark Stone či Mark Flash ). Ten ovšem také následně zažaloval policii za zničení svého života.https://en.m.wikipedia.org/wiki/UK_undercover_policing_relationships_scandal https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mark_Kennedy_(police_officer)

Takovéto případy – policií i agenturami nastrčených partnerů se objevují neustále. Nyní to vypadá, že na Petera Swedena byla rovněž nastrčena falešná „milující žena“ s cílem kriminalizovat ho a zabránit mu v psaní.

@PeterSweden7 zmizel na začátku prosince 2018 a zatím se nikomu neozval.

Na kauzu poukázal Nick Monroe, který je novinářem na volné noze a vyhledává zvláštní příběhy a nesrovnalosti v chování nejen politiků. https://twitter.com/nickmon1112/status/1080292320724045825 zde rozkrývá možné nasazení falešné ženské identity na Petera na základě faktů, že Sweden a i jeho rodina byli obtěžováni policií a to různých států i onou profláknutou Metropolitan Police a dostává se k ohlášení zasnoubení na Peterově profilu. Tou ženou je podivná a tajemná Laura Cat. Opět detailně analyzuje všechny dostupné informace a naráží na velké nesrovnalosti z jejího života, který ona sama prezentuje na soc. sítích i ve zprávách - a to věkem počínaje i osobním životem, fotkou a styky s Metropolitan Police končíc. Laura píše pro Voice of Europe, čili Swedenovi názorově velmi blízce – je to maskující se agentka, jako byl Kennedy, který zase, aby zapadl do určité skupiny spáchal žhářství? Laura Cat se k ničemu nevyjadřuje, všechny zablokovala a uzavřela si účet. https://twitter.com/mynameislauraca

O Swedenovi, prý není známo, kde je a jestli v současné době těch pár Tweetů na svém profilu píše on sám nebo jsou za něj psány a jestli vůbec znal Lauru osobně. Jel za ní a byl policií, zpravodajci... zadržen? Monroe neví, můžeme spekulovat. Nesrovnalosti z jejího života mohou být jen prostě lži, ženské lži, ale nemusí. Mohla být vějičkou.

Voice of Europe změnil vedení a asi i majitele a podle Nicka se chovají podivně. Samozřejmě ihned se distancují, že by byli infiltrovaní zpravodajskými službami. https://voiceofeurope.com/2019/01/voice-of-europe-official-statement/

Jenže opět je příkladů infiltrovaných skupin a webů, které se tváří, že jsou stejné, jako před změnou lidí a staly vlastně lapače na svobodomyslné.

Uvidíme, jak se bude vše vyvíjet.

Zde otec Petra Swedena vše detailně popisuje https://twitter.com/kantynho00/status/1083375209476956160

Laura Cat měla mnoho článků na Voice of Europe http://archive.vn/4XaCP Ovšem když jsem dnes zadala její jméno hodilo mi to toto:

https://twitter.com/nickmon1112/status/890293955937677312

http://archive.is/IeGgO PeterSweden #DefendEurope

https://www.google.com/search?q=mark+kennedy&oq=mark+kennedy&aqs=chrome..69i57j69i60j0l4.11143j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Autor: Jita Splítková | úterý 19.3.2019 9:51 | karma článku: 20.39 | přečteno: 556x

Další články blogera

Jita Splítková

Piráti, TOP09 a STAN - prostě příklad marasmu politických stran

Taková malá studie proč je politika fuj, ale proč se jí nevyhneme a o populismu stran, co křičí o populismu jiných a o nemoci naší doby – korektnosti a té jediné pravé povolené pravdě.

22.5.2019 v 9:20 | Karma článku: 34.79 | Přečteno: 1502 |

Jita Splítková

Katedrála a její zničení pro budoucnost

Na základě analýzy stavů věcí a faktů dedukuji, že požár Notre Dame s opravdu velkou pravděpodobností není náhoda. V článku vám tuto svoji myšlenku objasním zeširoka a z mnoha úhlů.

18.4.2019 v 16:01 | Karma článku: 38.14 | Přečteno: 1794 |

Jita Splítková

Nechci na západ ani na východ

Na východ, na východ, na východ... Křičelo se v minulém století. Přišel převrat a následovalo: Na západ, na západ, na západ...

21.3.2019 v 10:10 | Karma článku: 31.08 | Přečteno: 616 |

Další články z rubriky Společnost

Jiří Turner

Nejsem přeci žádný deviant, když mám rád dvanáctky, to je snad v mém věku normální

Přeci není žádnou deviací trochu si na stará kolena užít. Desítky mě vzrušovaly v době, když jsem z toho ještě neměl rozum. Dospělý muž by neměl mít zbytečné zábrany a v klidu by se měl oddat svým choutkám a vášním.

24.5.2019 v 17:34 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Machač

Drzost a lži ekoaktivistů neznají mezí

Velmi mě pobavil článek šéfa Hnutí Duha pana Koželouha v Lidovkách s titulkem „Energetika v obležení Tykačem“. Pan Koželouh v něm krásně odkopal myšlení a metody ekoaktivistů.

24.5.2019 v 16:49 | Karma článku: 12.72 | Přečteno: 192 | Diskuse

Jindřich Kubánek

Zkreslené vidění – Lež

Lhát se nemá. Ani to není tak jednoduché. Dobrý lhář musí být inteligentní člověk, jinak riskuje brzké odhalení. Drobné lži má na svědomí každý. Odsouzeníhodná je jejich závažnost a důsledky.

24.5.2019 v 13:30 | Karma článku: 10.03 | Přečteno: 175 | Diskuse

Petr Binder

Uherák? Ten nechte chudejm!

Pamatujete si na větu, kterou pronesl pan Walden ve filmu Jiřího Menzela, Obsluhoval jsem anglického krále? Vzpomenu si na ni vždy, když si na uheráku pochutnávám. Máte ho také rádi?

24.5.2019 v 9:28 | Karma článku: 27.80 | Přečteno: 1301 | Diskuse

Tomáš Gayer

O životě a smrti

Smyslem perexu je stručně a krátce informovat čtenáře, a upoutat jeho pozornost, na následující sdělení. Tak tedy krátce: O životě a smrti beze slov....

24.5.2019 v 9:17 | Karma článku: 14.43 | Přečteno: 244 | Diskuse
Počet článků 189 Celková karma 31.10 Průměrná čtenost 658

Literátka, výtvarnice, fotografka, básnířka, popularizátorka vědy a techniky. Vyšly jí čtyři knihy - Mýty v zrcadle vědy a fantazie, Po stopách tajemných umělců a záhadných pokladů, Na konci kolejí, Pronajmu svět Zn. Virtuální. Měla řadu samostatných výstav po celé ČR. Od roku 1997 vydávala na Netu různé e-ziny zaměřené na sci-fi, techniku a vědu. Zelós (1997-2000), Universum (2000 - 2004), Futurologie (2003 -2009). V letech 2000- 2004 pracovala pro e-zin Neviditelný pes. Do roku 2010 publikovala vědecko-populární články snad ve všech seriózních novinách a časopisech. V současné době se převážně věnuje psaní beletrie a to sci-fi, focení a digitální grafice.

http://sciafant.blogspot.cz/

http://vasagita.blogspot.cz/

Najdete na iDNES.cz